Германската министерка за одбрана Урсула фон дер Лаин во Македонија - А1он
Почетна Актуелно Германската министерка за одбрана Урсула фон дер Лаин во Македонија
Актуелно

Германската министерка за одбрана Урсула фон дер Лаин во Македонија

20/09/2018 - 08:54 475 прегледи
Германската министерка за одбрана Урсула фон дер Лаин во Македонија