Бројот на жртви од ураганот Флоренс во САД се искачи на 37 - А1он
Почетна Свет Бројот на жртви од ураганот Флоренс во САД се искачи на 37
Свет

Бројот на жртви од ураганот Флоренс во САД се искачи на 37

19/09/2018 - 16:43 66 прегледи
Бројот на жртви од ураганот Флоренс во САД се искачи на 37