Во прекин сообраќајот на патот Виница-Делчево поради градежни работи - А1он
Почетна Македонија Во прекин сообраќајот на патот Виница-Делчево поради градежни работи
Македонија

Во прекин сообраќајот на патот Виница-Делчево поради градежни работи

18/09/2018 - 09:56 42 прегледи
Во прекин сообраќајот на патот Виница-Делчево поради градежни работи