СДСМ: Владата останува посветена на заложбите за повисоки плати за сите работници - А1он
Почетна Македонија СДСМ: Владата останува посветена на заложбите за повисоки плати за сите работници
Македонија

СДСМ: Владата останува посветена на заложбите за повисоки плати за сите работници

14/09/2018 - 15:37 140 прегледи
СДСМ: Владата останува посветена на заложбите за повисоки плати за сите работници