ВИДЕО: Отворен првиот KFC ресторан во Македонија - А1он
Почетна Економија ВИДЕО: Отворен првиот KFC ресторан во Македонија
Економија

ВИДЕО: Отворен првиот KFC ресторан во Македонија

14/09/2018 - 15:11 2,547 прегледи
ВИДЕО: Отворен првиот KFC ресторан во Македонија