Турски сеизмолог: Расте ризикот од силен земјотрес во Истанбул - А1он
Почетна Регион Турски сеизмолог: Расте ризикот од силен земјотрес во Истанбул
Регион

Турски сеизмолог: Расте ризикот од силен земјотрес во Истанбул

14/09/2018 - 13:50 417 прегледи
Турски сеизмолог: Расте ризикот од силен земјотрес во Истанбул