(ВИДЕО) ДИК почнува со кампања за референдумот: „Твој став-твое право” - А1он
Почетна Актуелно (ВИДЕО) ДИК почнува со кампања за референдумот: „Твој став-твое право”
Актуелно

(ВИДЕО) ДИК почнува со кампања за референдумот: „Твој став-твое право”

14/09/2018 - 12:58 282 прегледи
(ВИДЕО) ДИК почнува со кампања за референдумот: „Твој став-твое право”