На Филипините и Југоисточна Азија им се закануваат два тајфуни - А1он
Почетна Свет На Филипините и Југоисточна Азија им се закануваат два тајфуни
Свет

На Филипините и Југоисточна Азија им се закануваат два тајфуни

14/09/2018 - 12:14 199 прегледи
На Филипините и Југоисточна Азија им се закануваат два тајфуни