Ахмети: На 30 септември се гласа за мир, стабилност и подобра иднина - А1он
Почетна Македонија Ахмети: На 30 септември се гласа за мир, стабилност и подобра иднина
Македонија

Ахмети: На 30 септември се гласа за мир, стабилност и подобра иднина

10/09/2018 - 22:02 118 прегледи
Ахмети: На 30 септември се гласа за мир, стабилност и подобра иднина