Наместо пристојна моминска вечер, другарките и организирале „погреб“

За некого можеби е бизарно, за некого, пак, просто – израз на црн хумор… Но, Американката Кристи Хамби беше воодушевена од мрачната хорор-моминска вечер што нејзините другарки и ја приредиле.

Очигледно некои девојки не ги сакаат вообичаените стриптиз момци, алкохол и танцување, па другарките и организирале погреб за нејзината слобода.

Кристи сакала оригинална забава, па тоа и го добила: црни фустани, црн вел, „крвави” коктели, батлери со хорор маски и секако – наместо лимузина, погребален автомобил.

Би можело да ве интересира

Дедо по грешка им подарил торта со марихуана на медицински сестри

Ана Ололовска

Американец оди в затвор, оти затнувал женски тоалети

Ана Ололовска

Баба станала порно ѕвезда за да се прехрани, но вели дека и – ужива

Ана Ололовска

Американец дрогирал верверица за да биде агресивна

Ана Ололовска

За матурска добиле торта од стиропор

Ана Ололовска

Внел 4.700 пијавици во авион

Ана Ололовска