Ноа Сентинео се попопуларен кај обожавателките

Откога Нетфликс го прикажа филмот „To All The Boys I Loved Before“, прашањето „Дали Ноа Сентинео е слободен?“ е се почесто поставувано на Гугл.

Станува збор за 22-годишен надежен актер, кој со својата улога ги заведе љубителките на филмот од сите возрасти, па сега на Инстаграм го следат скоро 6,5 милиони луѓе.

На радост на обожавателките, а судејќи и по неговите објави на Инстаграм, се чини, одговорот на прашањето погоре, е потврден.

Би можело да ве интересира

Памела Андерсон раскина со Адил Рами, оти водел „двоен живот“

A1on

(ВИДЕО) Роберт де Ниро: Трамп дојде на власт со помош на Русија

A1on

ВИДЕО: Роналдо воодушеви со своето совршено тело на одморот во Грција

A1on

Елтон Џон стана витез на Легијата на честа во Франција

A1on

Рекорд кај викенд-премиерите на Нетфликс

A1on

На Дејв Мастејн од „Мегадет“ му е дијагностициран рак на грлото

A1on