ЕК ја повика Романија да го ревидира контроверзниот закон - А1он
Почетна Свет ЕК ја повика Романија да го ревидира контроверзниот закон
Свет

ЕК ја повика Романија да го ревидира контроверзниот закон

13/08/2018 - 09:27 139 прегледи
ЕК ја повика Романија да го ревидира контроверзниот закон