Ердоган: Наскоро ќе се вратат повеќе бегалци во Сирија - А1он
Почетна Регион Ердоган: Наскоро ќе се вратат повеќе бегалци во Сирија
Регион

Ердоган: Наскоро ќе се вратат повеќе бегалци во Сирија

13/08/2018 - 09:07 931 прегледи
Ердоган: Наскоро ќе се вратат повеќе бегалци во Сирија