Лавров: Русија категорично ги отфрла новите американски санкции - А1он
Почетна Свет Лавров: Русија категорично ги отфрла новите американски санкции
Свет

Лавров: Русија категорично ги отфрла новите американски санкции

10/08/2018 - 18:32 63 прегледи
Лавров: Русија категорично ги отфрла новите американски санкции