Русија најави забрана на увозот на праски од Македонија од 15 август - А1он
Почетна Економија Русија најави забрана на увозот на праски од Македонија од 15 август
Економија

Русија најави забрана на увозот на праски од Македонија од 15 август

10/08/2018 - 16:21 2,778 прегледи
Русија најави забрана на увозот на праски од Македонија од 15 август