„Њузвик“: Поранешни соработници на Трамп ангажирани како лобисти на Додик - А1он
Почетна Регион „Њузвик“: Поранешни соработници на Трамп ангажирани како лобисти на Додик
Регион

„Њузвик“: Поранешни соработници на Трамп ангажирани како лобисти на Додик

10/08/2018 - 12:02 160 прегледи
„Њузвик“: Поранешни соработници на Трамп ангажирани како лобисти на Додик