Турција има нови докази за поврзаноста на Ѓулен со државниот удар - А1он
Почетна Свет Турција има нови докази за поврзаноста на Ѓулен со државниот удар
Свет

Турција има нови докази за поврзаноста на Ѓулен со државниот удар

20/07/2018 - 22:03 127 прегледи
Турција има нови докази за поврзаноста на Ѓулен со државниот удар