Илон Маск му се извини на нуркачот спасувач, затоа што го нарече „педофил“ - А1он
Почетна Свет Илон Маск му се извини на нуркачот спасувач, затоа што го нарече „педофил“
Свет

Илон Маск му се извини на нуркачот спасувач, затоа што го нарече „педофил“

18/07/2018 - 10:50 128 прегледи
Илон Маск му се извини на нуркачот спасувач, затоа што го нарече „педофил“