ВМРО-ДПМНЕ: Човекот кој пред 3 години Заев го обвинуваше за криминал сега е шеф на преговарачкиот тим со ЕУ - А1он
Почетна Македонија ВМРО-ДПМНЕ: Човекот кој пред 3 години Заев го обвинуваше за криминал сега е шеф на преговарачкиот тим со ЕУ
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Човекот кој пред 3 години Заев го обвинуваше за криминал сега е шеф на преговарачкиот тим со ЕУ

18/07/2018 - 09:31 2,509 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Човекот кој пред 3 години Заев го обвинуваше за криминал сега е шеф на преговарачкиот тим со ЕУ