Сириската армија бомбардираше град во јужна Сирија - А1он
Почетна Свет Сириската армија бомбардираше град во јужна Сирија
Свет

Сириската армија бомбардираше град во јужна Сирија

18/07/2018 - 08:25 120 прегледи
Сириската армија бомбардираше град во јужна Сирија