Тешко повреден мотоциклист во сообраќајка во Гостивар - А1он
Почетна Македонија Тешко повреден мотоциклист во сообраќајка во Гостивар
Македонија

Тешко повреден мотоциклист во сообраќајка во Гостивар

17/07/2018 - 17:26 341 прегледи
Тешко повреден мотоциклист во сообраќајка во Гостивар