Франција го затвори трговското претставништво во Русија - А1он
Почетна Свет Франција го затвори трговското претставништво во Русија
Свет

Франција го затвори трговското претставништво во Русија

16/07/2018 - 20:13 340 прегледи
Франција го затвори трговското претставништво во Русија