Царовска: Ќе се намалува старосната граница за пензионирање на рударите - А1он
Почетна Економија Царовска: Ќе се намалува старосната граница за пензионирање на рударите
Економија

Царовска: Ќе се намалува старосната граница за пензионирање на рударите

15/07/2018 - 15:05 2,309 прегледи
Царовска: Ќе се намалува старосната граница за пензионирање на рударите