Едно лице загина во сообраќајка на патот Битола - Демир Хисар - А1он
Почетна Македонија Едно лице загина во сообраќајка на патот Битола – Демир Хисар
Македонија

Едно лице загина во сообраќајка на патот Битола – Демир Хисар

14/07/2018 - 11:50 672 прегледи
Едно лице загина во сообраќајка на патот Битола – Демир Хисар