САД: Функционер на ФБИ обвинет за политичка пристрасност во истрагите за Трамп и Клинтон - А1он
Почетна Свет САД: Функционер на ФБИ обвинет за политичка пристрасност во истрагите за Трамп и Клинтон
Свет

САД: Функционер на ФБИ обвинет за политичка пристрасност во истрагите за Трамп и Клинтон

12/07/2018 - 21:03 189 прегледи
САД: Функционер на ФБИ обвинет за политичка пристрасност во истрагите за Трамп и Клинтон