Дани Педроса се повлекува од Мото ГП шампионатот - А1он
Почетна СпортАвтомото Дани Педроса се повлекува од Мото ГП шампионатот
Автомото

Дани Педроса се повлекува од Мото ГП шампионатот

12/07/2018 - 20:42 124 прегледи
Дани Педроса се повлекува од Мото ГП шампионатот