Трамп гледа напредок во преговорите со Северна Кореја - А1он
Почетна Свет Трамп гледа напредок во преговорите со Северна Кореја
Свет

Трамп гледа напредок во преговорите со Северна Кореја

12/07/2018 - 19:28 60 прегледи
Трамп гледа напредок во преговорите со Северна Кореја