Порошенко: Никој нема да успее да го блокира членството на Украина во НАТО - А1он
Почетна Свет Порошенко: Никој нема да успее да го блокира членството на Украина во НАТО
Свет

Порошенко: Никој нема да успее да го блокира членството на Украина во НАТО

12/07/2018 - 18:58 675 прегледи
Порошенко: Никој нема да успее да го блокира членството на Украина во НАТО