Русија најави одговор на грчкото протерување на дипломати, САД го поздравија грчкиот потег - А1он
Почетна Регион Русија најави одговор на грчкото протерување на дипломати, САД го поздравија грчкиот потег
Регион

Русија најави одговор на грчкото протерување на дипломати, САД го поздравија грчкиот потег

12/07/2018 - 18:39 649 прегледи
Русија најави одговор на грчкото протерување на дипломати, САД го поздравија грчкиот потег