Матис: САД се сто проценти ангажирани во НАТО - А1он
Почетна Свет Матис: САД се сто проценти ангажирани во НАТО
Свет

Матис: САД се сто проценти ангажирани во НАТО

12/07/2018 - 18:34 77 прегледи
Матис: САД се сто проценти ангажирани во НАТО