Џафери: Наша должност е да ја развиваме парламентарната дипломатија - А1он
Почетна Македонија Џафери: Наша должност е да ја развиваме парламентарната дипломатија
Македонија

Џафери: Наша должност е да ја развиваме парламентарната дипломатија

12/07/2018 - 17:49 96 прегледи
Џафери: Наша должност е да ја развиваме парламентарната дипломатија