Партијата на Харадинај му ги ремети плановите на Тачи – нема дијалог без да се укинат визите - А1он
Почетна Регион Партијата на Харадинај му ги ремети плановите на Тачи – нема дијалог без да се укинат визите
Регион

Партијата на Харадинај му ги ремети плановите на Тачи – нема дијалог без да се укинат визите

12/07/2018 - 17:30 565 прегледи
Партијата на Харадинај му ги ремети плановите на Тачи – нема дијалог без да се укинат визите