Ѓорчев се сретна со претседателот на Германија Франк Валтер Штајнмаер - А1он
Почетна Македонија Ѓорчев се сретна со претседателот на Германија Франк Валтер Штајнмаер
Македонија

Ѓорчев се сретна со претседателот на Германија Франк Валтер Штајнмаер

12/07/2018 - 17:25 183 прегледи
Ѓорчев се сретна со претседателот на Германија Франк Валтер Штајнмаер