ВИДЕО: Столтенберг му ја врачи поканата за членство во НАТО на Заев - А1он
Почетна Актуелно ВИДЕО: Столтенберг му ја врачи поканата за членство во НАТО на Заев
Актуелно

ВИДЕО: Столтенберг му ја врачи поканата за членство во НАТО на Заев

12/07/2018 - 15:38 819 прегледи
ВИДЕО: Столтенберг му ја врачи поканата за членство во НАТО на Заев