Нетанјаху: Ќе го спречиме секој обид за нарушување на израелските граници - А1он
Почетна Свет Нетанјаху: Ќе го спречиме секој обид за нарушување на израелските граници
Свет

Нетанјаху: Ќе го спречиме секој обид за нарушување на израелските граници

11/07/2018 - 21:58 80 прегледи
Нетанјаху: Ќе го спречиме секој обид за нарушување на израелските граници