Трамп го уверил Макрон дека „нема јаз“ во односите помеѓу Европа и САД - А1он
Почетна Свет Трамп го уверил Макрон дека „нема јаз“ во односите помеѓу Европа и САД
Свет

Трамп го уверил Макрон дека „нема јаз“ во односите помеѓу Европа и САД

11/07/2018 - 21:56 157 прегледи
Трамп го уверил Макрон дека „нема јаз“ во односите помеѓу Европа и САД