Меркел ја отфрли критиката на Трамп, тврди дека Германија носи независни одлуки - А1он
Почетна Свет Меркел ја отфрли критиката на Трамп, тврди дека Германија носи независни одлуки
Свет

Меркел ја отфрли критиката на Трамп, тврди дека Германија носи независни одлуки

11/07/2018 - 13:43 225 прегледи
Меркел ја отфрли критиката на Трамп, тврди дека Германија носи независни одлуки