Грција протерува двајца дипломати поради мешање во Договорот Атина-Скопје - А1он
Почетна Актуелно Грција протерува двајца дипломати поради мешање во Договорот Атина-Скопје
Актуелно

Грција протерува двајца дипломати поради мешање во Договорот Атина-Скопје

11/07/2018 - 11:48 1,147 прегледи
Грција протерува двајца дипломати поради мешање во Договорот Атина-Скопје