Лајен: Германија не е заложник на руската политика - А1он
Почетна Свет Лајен: Германија не е заложник на руската политика
Свет

Лајен: Германија не е заложник на руската политика

11/07/2018 - 11:43 102 прегледи
Лајен: Германија не е заложник на руската политика