(ВИДЕО) Заев-Могерини: ЕК останува целосно посветена во поддршката за нашата земја во новата фаза на реформите - А1он
Почетна Македонија (ВИДЕО) Заев-Могерини: ЕК останува целосно посветена во поддршката за нашата земја во новата фаза на реформите
Македонија

(ВИДЕО) Заев-Могерини: ЕК останува целосно посветена во поддршката за нашата земја во новата фаза на реформите

10/07/2018 - 20:10 133 прегледи
(ВИДЕО) Заев-Могерини: ЕК останува целосно посветена во поддршката за нашата земја во новата фаза на реформите