Германија постигна договор со Грција и Шпанија за враќање на мигрантите - А1он
Почетна Свет Германија постигна договор со Грција и Шпанија за враќање на мигрантите
Свет

Германија постигна договор со Грција и Шпанија за враќање на мигрантите

29/06/2018 - 17:10 414 прегледи
Германија постигна договор со Грција и Шпанија за враќање на мигрантите