Заев му ја честиташе изборната победа на турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган - А1он
Почетна Македонија Заев му ја честиташе изборната победа на турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган
Македонија

Заев му ја честиташе изборната победа на турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган

25/06/2018 - 17:06 354 прегледи
Заев му ја честиташе изборната победа на турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган