ВМРО-ДПМНЕ: Царовска сака да ја партизира и контролира Комисијата за заштита од дискриминација - А1он
Почетна Македонија ВМРО-ДПМНЕ: Царовска сака да ја партизира и контролира Комисијата за заштита од дискриминација
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Царовска сака да ја партизира и контролира Комисијата за заштита од дискриминација

25/06/2018 - 16:39 585 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Царовска сака да ја партизира и контролира Комисијата за заштита од дискриминација