Могерини уште еднаш повика членките на ЕУ да отворат преговори со Македонија - А1он
Почетна Актуелно Могерини уште еднаш повика членките на ЕУ да отворат преговори со Македонија
Актуелно

Могерини уште еднаш повика членките на ЕУ да отворат преговори со Македонија

25/06/2018 - 09:24 669 прегледи
Могерини уште еднаш повика членките на ЕУ да отворат преговори со Македонија