Европските лидери ги приближиле ставовите по мини-самитот за миграција - А1он
Почетна Свет Европските лидери ги приближиле ставовите по мини-самитот за миграција
Свет

Европските лидери ги приближиле ставовите по мини-самитот за миграција

25/06/2018 - 08:41 86 прегледи
Европските лидери ги приближиле ставовите по мини-самитот за миграција