Возач нападнат по сообраќајка кај патот Штип-Радовиш, му го одзеле и возилото - А1он
Почетна Македонија Возач нападнат по сообраќајка кај патот Штип-Радовиш, му го одзеле и возилото
Македонија

Возач нападнат по сообраќајка кај патот Штип-Радовиш, му го одзеле и возилото

24/06/2018 - 13:49 1,543 прегледи
Возач нападнат по сообраќајка кај патот Штип-Радовиш, му го одзеле и возилото