СДСМ го осуди нападот врз штабот на ВМРО-ДПМНЕ: Не сме виновни за поделбите во опозициската партија - А1он
Почетна Актуелно СДСМ го осуди нападот врз штабот на ВМРО-ДПМНЕ: Не сме виновни за поделбите во опозициската партија
Актуелно

СДСМ го осуди нападот врз штабот на ВМРО-ДПМНЕ: Не сме виновни за поделбите во опозициската партија

24/06/2018 - 11:30 1,219 прегледи
СДСМ го осуди нападот врз штабот на ВМРО-ДПМНЕ: Не сме виновни за поделбите во опозициската партија