Портпаролката на Белата куќа избркана од ресторан бидејќи работи за Трамп - А1он
Почетна Свет Портпаролката на Белата куќа избркана од ресторан бидејќи работи за Трамп
Свет

Портпаролката на Белата куќа избркана од ресторан бидејќи работи за Трамп

24/06/2018 - 09:15 313 прегледи
Портпаролката на Белата куќа избркана од ресторан бидејќи работи за Трамп