Меркел со честитки до премиерот Заев за договорот за македонско-грчкиот спор за името - А1он
Почетна Македонија Меркел со честитки до премиерот Заев за договорот за македонско-грчкиот спор за името
Македонија

Меркел со честитки до премиерот Заев за договорот за македонско-грчкиот спор за името

22/06/2018 - 14:45 296 прегледи
Меркел со честитки до премиерот Заев за договорот за македонско-грчкиот спор за името