(ВИДЕО) Ристов: Опозициската СДСМ ветуваше стопирање на 29 ДУП-ови во Карпош, а како власт молчи - А1он
Почетна Актуелно (ВИДЕО) Ристов: Опозициската СДСМ ветуваше стопирање на 29 ДУП-ови во Карпош, а како власт молчи
Актуелно

(ВИДЕО) Ристов: Опозициската СДСМ ветуваше стопирање на 29 ДУП-ови во Карпош, а како власт молчи

22/06/2018 - 13:39 732 прегледи
(ВИДЕО) Ристов: Опозициската СДСМ ветуваше стопирање на 29 ДУП-ови во Карпош, а како власт молчи